postheadericon Praktyczne listonoszki

torebka listonoszka

Od pewnego czasu można zauważyć, iż jeszcze nie tak dawno bardzo modne torebki worki są systematycznie wypierane przez praktyczne listonoszki, które cechują się niesamowitym wyglądem oraz pasują zarówno do eleganckich jak i codziennych stylizacji. Przede wszystkim, ich znakiem rozpoznawczym jest długi pasek, ogromna klapa, najczęściej zapinana na klamrę lub sprzączkę. Oprócz tego, mogą być one różnej wielkości, gdyż na półkach sklepowych odnajdziemy ogromne, bardzo pakowne torebki, odpowiednie do szkoły czy na zakupy jak i miniaturowe listonoszki, chętnie zabierane na spacer czy randkę.

Jakie listonoszki są trendy?

W pierwszej kolejności należy wspomnieć o tym, iż hitem w tym sezonie są torebki skórzane, w szczególności w odcieniach brązu, rudego i czerni. Należy podkreślić to, iż przeważnie mają one kształt półokrągły i są średniej wielkości. Oczywiście, mile widziane są również duże kwadratowe listonoszki, w których możemy przechowywać różne dokumenty czy zeszyty, w związku z tym są one bardzo chwalone przez licealistki czy studentki. Poza tym, ogromną zaletą tych fasonów jest niezliczona ilość przegródek, dzięki którym w naszej torebce panuje ład i nie mamy problemów ze znalezieniem w niej np. kluczy do domu. A, co warte podkreślenia, zazwyczaj posiadają one wygodną rączkę, dlatego może też je nosić w ręce.

Oprócz tego, bardzo powszechne są malutkie listonoszki wykonane ze syntetycznych materiałów, które cechują się żywą kolorystyką i największym uznaniem cieszą się w okresie wiosny i lata. Przede wszystkim, do najmodniejszych odcieni możemy zaliczyć tu turkus, róż, żółć, zieleń, pomarańcz, fiolet i beż, które idealnie komponują się z równie barwnymi kreacji na wiosnę i lato. Należy też powiedzieć o tym, iż na półkach sklepowych możemy jeszcze odnaleźć listonoszki w wersji sportowej, przeważnie dekorowane napisami, logiem firmy czy wyszukanymi wzorami, dlatego najczęściej wybierane przez nastolatki, które lubią oryginalne desenie. Na uwagę zasługują także zamszowe torebki, najczęściej obszyte koralikami, cyrkoniami i kamyczki, które idealnie naddają na wieczorne przyjęcia.

Jak widać, listonoszka to bardzo praktyczna torebka, która pasuje do każdej stylizacji i na każdą okazję, dlatego warto ją mieć w swojej kolekcji, tym bardziej iż w obecnym sezonie jest hitem modowym numer jeden.