Paleta kolorów w makijażu jesienno-zimowym

kolory-w-makijazu-jesien-zima Od wieków kobiety przywiązują ogromną wagę do swojego wizerunku, na który miedzy innymi składa się modny makijaż, bez którego wiele pań nie rusza się z domu, nawet po bułki do sklepu. Oczywiście, aby stylowy make-up dodawał przedstawicielkom płci pięknej uroku, powinien być wykonany bardzo starannie. Bezwzględnie, musi być dostosowany do wieku pory roku i dnia, naszej osobowości oraz współgrać z kolorem włosów i oczu, a także z naszym strojem, bowiem nie każdy make-up jest odpowiedni na różne okazje i nie wszyscy w danym wizażu prezentują się rewelacyjnie.

Jakie trendy w makijażu jesienno-zimowym będą obowiązywać w najbliższym sezonie?

PALETA KOLORYSTYCZNA OBOWIĄZUJĄCA JESIENIĄ I ZIMĄ

Przede wszystkim, stawiamy na minimalizm. A, więc jeśli preferujesz delikatny, naturalny make-up, będziesz na topie. Jeśli chodzi o oczy, to w tym sezonie powinny być przerysowane, sprawiające wrażenie, jakby makijaż wykonywało dziecko. Nie należy się także obawiać kolorowych kresek, np. fioletowych, pomarańczowych czy seledynowych, które mogą być proste, ukośne, podwójne, w zależności od tego, co kto lubi. Ponadto, mile widziane są stonowane cienie do powiek w kolorach beżu i brązu, chociaż bardziej wyraziste barwy nie są zakazane.

wizaz-jesien-zimaMOCNO ZAAKCENTOWANE BRWI, MOCNO PODKREŚLONE USTA

Oprócz tego, warto podkreślić to, iż w podczas najbliższego sezonu będą królować gęste, krzaczaste brwi prawie jak u mężczyzny, w szczególności rozjaśnione, w których dobrze wyglądają tylko kobiety o łagodnych rysach twarzy. Poza tym, jasne brwi rewelacyjnie prezentują się w zestawie z innymi wyróżniającymi się elementami makijażu, np. z ustami pomalowanymi pomadką w krwisto czerwonym kolorze.

PORCELANOWA CERA MUŚNIĘTA RÓŻEM

Z pewnością, w trakcie najbliższej jesieni i zimy trendy będzie porcelanowa cera, która musi być idealnie gładka. Oczywiście, aby osiągnąć wymarzony rezultat, należy odpowiednio dobrać podkład do rodzaju skóry, w związku z czym wybieramy wyłącznie kosmetyki znanych marek, bowiem są gwarancją najwyższej jakości. Trzeba także wspomnieć o tym, że do mody wraca róż do policzków, który jest idealnym zwieńczeniem makijażu. Nie ulega wątpliwości także to, że podstawą wizażu jesienno-zimowego będą usta w jaskrawych, matowych odcieniach jak czerwień, pomarańcz, fiolet, bordo, które będą kontrastować z naturalnym make-upem, ale odcień brzoskwiniowy i różowy w dalszym ciągu będzie również aktualny.

Share Button